📊 Odds terkini: JDT vs Kedah  |  JDT 1.82 · Seri 3.50 · Kedah 4.20 ⚽ EPL tadi malam: Liverpool vs Arsenal – odds akhir Liverpool 1.95  |  Tahniah pemenang! 🏸 Odds badminton: Lee Zii Jia menentang Viktor Axelsen – 2.45 / 1.55 🎮 E-Sukan MPL MY: Fnatic MY vs Team SMG – Odds: 1.70 / 2.10 💰 Tahniah! ZulhilmiK*** menang RM3,600 daripada pertaruhan Asian Handicap di SV388 🔥 Nilai terbaik hari ini: Man Utd +0.5 vs Man City – odds 2.05 di SV388 📊 Odds terkini: JDT vs Kedah  |  JDT 1.82 · Seri 3.50 · Kedah 4.20 ⚽ EPL tadi malam: Liverpool vs Arsenal – odds akhir Liverpool 1.95  |  Tahniah pemenang! 🏸 Odds badminton: Lee Zii Jia menentang Viktor Axelsen – 2.45 / 1.55 🎮 E-Sukan MPL MY: Fnatic MY vs Team SMG – Odds: 1.70 / 2.10 💰 Tahniah! ZulhilmiK*** menang RM3,600 daripada pertaruhan Asian Handicap di SV388 🔥 Nilai terbaik hari ini: Man Utd +0.5 vs Man City – odds 2.05 di SV388
ODDS DIKEMAS KINI SETIAP 30 SAAT

Odds Perlawanan SV388 – Nilai Pertaruhan Terbaik untuk Semua Sukan di Malaysia

Semak odds paling kompetitif untuk bola sepak Liga Super Malaysia, EPL, badminton, e-sukan dan puluhan sukan lain — semuanya tersedia di SV388. Format odds pilihan anda, pasaran paling lengkap, dan nilai terbaik yang kami jamin.

30+
Jenis Sukan
98%
Payout Odds Tertinggi
3
Format Odds
500+
Perlawanan Sehari
sv388

Memahami Odds Perlawanan di SV388

Bagi ramai pemain baru di Malaysia, odds mungkin kelihatan seperti sekadar nombor — tetapi sebenarnya odds adalah bahasa pertaruhan yang menyimpan maklumat penting tentang nilai sebenar setiap pertaruhan yang anda buat. Memahami odds dengan betul adalah langkah pertama untuk menjadi pemain yang lebih bijak di SV388.

Secara ringkasnya, odds menunjukkan dua perkara sekaligus: berapa besar bayaran yang akan anda terima jika menang, dan secara tidak langsung, apakah kebarangkalian yang diperuntukkan oleh platform kepada sesuatu keputusan. Semakin tinggi odds untuk sesuatu pilihan, semakin kecil kebarangkalian yang diberikan — tetapi semakin besar juga bayaran jika anda betul.

  • Odds dikemas kini setiap 30 saat untuk perlawanan akan datang
  • Odds in-play dikemas kini setiap 0.5 saat
  • Tiga format odds tersedia — Desimal, Pecahan & HK
  • Margin odds antara terendah dalam industri Malaysia

Papan Odds Perlawanan Terkini

Perlawanan pilihan untuk hari ini — daftar untuk akses penuh ke semua pasaran.

Format:
Masa (MYT) Perlawanan Status 1 (Tuan Rumah) X (Seri) 2 (Tetamu) AH O/U
LIVE 68'
JDT vs Selangor FC ⚽ Liga Super Malaysia – Pekan 18
LIVE
JDT1.45
Seri4.60
Selangor6.80
JDT -0.51.85
O 2.51.90
20:45
Kedah FC vs Pahang FA ⚽ Liga Super Malaysia – Pekan 18
20:45
Kedah2.10
Seri3.25
Pahang3.40
Kedah -0.51.92
O 2.52.05
21:00
Man City vs Chelsea ⚽ EPL – Pekan 24
POPULAR
Man City1.72
Seri3.80
Chelsea4.80
City -11.88
O 3.51.95
21:45
PSG vs Bayern Munich ⚽ UEFA Champions League
21:45
PSG2.20
Seri3.40
Bayern3.10
PSG -0.51.95
O 2.51.88
22:00
Real Madrid vs Barcelona ⚽ La Liga – El Clásico
HOT
Real Madrid2.45
Seri3.20
Barcelona2.80
+0 AH1.92
O 2.51.90
23:00
Johor CS vs Penang FC ⚽ Liga Premier Malaysia
23:00
Johor CS1.85
Seri3.50
Penang4.10
JCS -0.51.92
U 2.52.10

* Odds dikemas kini secara berkala. Klik pada sebarang odds untuk masukkan ke slip pertaruhan anda selepas log masuk.


sv388

Tiga Format Odds di SV388 – Pilih Yang Anda Selesa

Ramai pemain Malaysia lebih selesa dengan format odds tertentu bergantung kepada pengalaman dan latar belakang pertaruhan mereka. Di SV388, kami menyediakan tiga format odds utama yang boleh anda tukar pada bila-bila masa mengikut citarasa anda.

Format Contoh Paparan Cara Kira Bayaran Popular Di
Desimal 2.50 Taruhan × odds (ganjaran total) Malaysia, Eropah
Pecahan 3/2 Taruhan × (pengangka÷penyebut) UK, Ireland
HK (Hong Kong) 1.50 Taruhan × odds (keuntungan bersih) HK, Asia
Contoh Mudah: Pertaruhan RM100 pada odds Desimal 2.50 = ganjaran total RM250 (untung bersih RM150). Format HK 1.50 untuk pertaruhan yang sama juga bermaksud untung bersih RM150.

Cara Membaca Nilai Odds (Value Betting)

Pemain yang berpengalaman di SV388 tidak sekadar bertaruh pada pasukan kegemaran — mereka mencari "nilai" dalam setiap odds yang ditawarkan. Nilai wujud apabila anda percaya kebarangkalian sebenar sesuatu keputusan adalah lebih tinggi daripada apa yang dicerminkan oleh odds.

Formula Nilai Odds

Nilai (Value) = (Kebarangkalian Anda × Odds) – 1

Jika nilai > 0 → Pertaruhan mempunyai nilai positif. Jika nilai < 0 → Elakkan pertaruhan tersebut dalam jangka panjang.

Contoh Analisis Nilai – Kedah vs Pahang

Odds SV388: Kedah menang 2.10 (bermaksud platform menganggarkan kebarangkalian Kedah menang = 47.6%)

Jika analisis anda menunjukkan Kedah sebenarnya mempunyai 55% peluang menang berdasarkan prestasi terkini, maka:

Nilai = (0.55 × 2.10) – 1 = +0.155 → Nilai positif, pertaruhan berbaloi!

Kebarangkalian Tersirat dari Odds

Odds 1.50
66.7%
Odds 2.00
50.0%
Odds 2.50
40.0%
Odds 3.00
33.3%
Odds 5.00
20.0%
Odds 10.00
10.0%

* Formula: Kebarangkalian = 1 ÷ Odds × 100%

Jenis-Jenis Pasaran Odds di SV388

1X2
Pertaruhan 1X2 (Pemenang Perlawanan)

Pasaran paling asas — pilih sama ada tuan rumah (1), seri (X), atau tetamu (2) yang akan menang. Sesuai untuk semua pemain dan tersedia untuk hampir semua perlawanan bola sepak di SV388.

AH
Asian Handicap (Handicap Asia)

Pasukan yang lebih lemah diberi kelebihan gol sebelum perlawanan bermula untuk menyeimbangkan pertaruhan. Contoh: JDT –1 bermakna JDT perlu menang dengan sekurang-kurangnya 2 gol untuk anda menang. Sangat popular di kalangan pemain Malaysia di SV388.

O/U
Over / Under (Jumlah Gol)

Bertaruh pada sama ada jumlah gol dalam perlawanan akan melebihi (Over) atau kurang daripada (Under) nilai yang ditetapkan. Pasaran Over/Under 2.5 bermakna anda bertaruh sama ada akan ada 3 gol atau lebih (Over) atau 2 gol ke bawah (Under).

BTTS
Kedua-Dua Pasukan Menjaringkan (BTTS)

Bertaruh pada sama ada kedua-dua pasukan akan berjaya menjaringkan sekurang-kurangnya satu gol dalam perlawanan. Odds biasanya menarik untuk perlawanan antara pasukan yang menyerang seperti El Clásico atau perlawanan EPL pilihan di SV388.


sv388

Odds Badminton & E-Sukan di SV388

Di luar bola sepak, dua sukan yang paling diminati oleh pemain Malaysia di SV388 ialah badminton dan e-sukan. Kedua-dua sukan ini mempunyai pasaran odds yang unik berbanding bola sepak, dan memahami cara kerjanya boleh memberi anda kelebihan yang besar.

Odds Badminton – Perlawanan Pilihan

Perlawanan P1 P2 Jumlah Set
Lee Zii Jia vs Viktor Axelsen BWF World Tour Finals
Lee ZJ2.45
Axelsen1.55
2/3 Set1.80
Aaron Chia/Wooi Yik vs Astrup/Rasmussen BWF Tour Ganda Lelaki
Chia/WY1.95
Astrup/R1.85
O 2.5 Set2.10

Odds E-Sukan – MPL Malaysia

Perlawanan Pasukan A Pasukan B O/U Game
Fnatic MY vs Team SMG 🎮 MLBB MPL Malaysia S14
Fnatic1.70
Team SMG2.10
O 2.5 Game1.85
RSG MY vs Geek Slate 🎮 MLBB MPL Malaysia S14
RSG MY2.30
Geek Slate1.60
U 2.5 Game2.20

Kelebihan Odds Perlawanan di SV388

Lebih dari sekadar nombor — sistem odds yang direka untuk memberi nilai terbaik kepada pemain Malaysia.

Margin Odds Antara Terendah

SV388 mengenakan margin yang sangat rendah dalam odds — bermakna lebih banyak nilai kembali kepada pemain. Bandingkan sendiri odds kami dengan platform lain dan anda akan melihat perbezaannya pada perlawanan bola sepak Malaysia mahupun antarabangsa.

Kemas Kini Odds Hampir Masa Nyata

Odds pra-perlawanan dikemas kini setiap 30 saat, manakala odds in-play dikemas kini setiap 0.5 saat. Sistem automasi SV388 memastikan anda sentiasa mendapat harga yang paling tepat dan terkini untuk setiap pasaran.

Pelbagai Pasaran untuk Setiap Perlawanan

Bukan sekadar 1X2 — SV388 menawarkan sehingga 80 pasaran untuk perlawanan bola sepak utama, termasuk Asian Handicap, Over/Under setiap babak, Markah Tepat, Penjaring Pertama, Kad, dan banyak lagi.

Had Pertaruhan Fleksibel

Dari RM5 untuk perlawanan biasa hingga RM100,000 untuk perlawanan utama seperti EPL atau UEFA Champions League — SV388 menyediakan had yang sesuai untuk semua jenis pemain Malaysia dari yang santai hingga yang serius.

Papan Odds Mesra Mudah Alih

Semak odds, pilih pasaran, dan sahkan pertaruhan anda dengan mudah dari telefon pintar. Antaramuka mudah alih SV388 dioptimumkan untuk pengalaman yang cepat dan lancar sama ada anda menggunakan Android atau iOS.

Amaran Odds Pilihan

Tetapkan sasaran odds untuk perlawanan pilihan anda. SV388 akan memberitahu anda apabila odds mencapai nilai yang anda inginkan — memastikan anda tidak terlepas peluang nilai terbaik untuk perlawanan yang anda tunggu-tunggu.


sv388

Cara Membuat Deposit & Mula Bertaruh di SV388

Untuk mula bertaruh pada odds perlawanan di SV388, prosesnya sangat mudah dan boleh diselesaikan dalam masa beberapa minit sahaja. Anda tidak perlu ke mana-mana atau menunggu lama — semua boleh dilakukan terus dari telefon atau komputer anda.

1
Daftar Akaun SV388 Percuma

Isi borang ringkas dengan nama, e-mel, dan nombor telefon. Selesai dalam masa bawah 2 minit. Tiada dokumen diperlukan untuk akaun standard.

2
Deposit via Kaedah Tempatan Malaysia

Minimum RM20 via Touch 'n Go eWallet, DuitNow, GrabPay, Boost, ShopeePay atau FPX (Maybank2u/CIMB Clicks). Kredit masuk dalam masa bawah 60 saat.

3
Pilih Perlawanan & Pasaran Odds

Layari papan odds, pilih perlawanan kegemaran anda, dan klik pada nilai odds untuk masukkan ke slip pertaruhan. Pilih format odds yang anda selesa.

4
Sahkan Pertaruhan & Tunggu Keputusan

Masukkan jumlah pertaruhan, semak potensi kemenangan, dan sahkan. Kemenangan dikreditkan ke akaun anda secara automatik selepas keputusan rasmi.

Panduan Lengkap Membaca & Menggunakan Odds Perlawanan di SV388

Salah satu perkara yang paling penting untuk dikuasai oleh setiap pemain baru di SV388 ialah cara membaca dan menggunakan odds dengan betul. Ramai yang terus bertaruh tanpa benar-benar memahami apa yang odds itu beritahu mereka — dan ini sering mengakibatkan keputusan pertaruhan yang kurang bijak dalam jangka panjang.

Odds dalam format desimal, yang paling popular di Malaysia dan yang digunakan secara lalai di SV388, adalah sangat mudah untuk dikira. Jika odds adalah 2.50 dan anda bertaruh RM100, jumlah yang anda terima jika menang ialah RM250 (RM100 × 2.50) — di mana RM150 adalah keuntungan bersih dan RM100 adalah modal asal anda yang dikembalikan. Semakin tinggi angka odds, semakin besar bayaran yang anda terima, tetapi semakin rendah juga kebarangkalian yang platform berikan kepada keputusan itu.

Asian Handicap – Pasaran Paling Popular di Malaysia

Di kalangan pemain Malaysia yang serius di SV388, Asian Handicap (AH) adalah antara pasaran yang paling kerap digunakan. Berbeza dengan pertaruhan 1X2 biasa yang mempunyai tiga kemungkinan (menang, seri, kalah), Asian Handicap menghapuskan pilihan seri dengan memberikan handicap kepada pasukan yang lebih lemah.

Contoh mudah: Dalam perlawanan Liga Super Malaysia antara JDT (pasukan kuat) dan Kedah (pasukan lebih lemah), odds 1X2 untuk JDT menang mungkin hanya 1.60 — nilai yang agak rendah. Namun dalam pasaran Asian Handicap JDT –1.5 Gol, odds JDT mungkin 1.92 — jauh lebih menarik. Ini bermakna anda bertaruh bahawa JDT bukan sekadar menang, tetapi menang dengan sekurang-kurangnya 2 gol perbezaan.

Bagi pemain yang mahir membaca permainan bola sepak, pasaran Asian Handicap di SV388 menawarkan nilai yang lebih baik berbanding 1X2 konvensional kerana ia memaksa anda untuk berfikir lebih mendalam tentang margin kemenangan — bukan sekadar siapa yang menang.

Odds Berganda (Accumulator) – Risiko Tinggi, Ganjaran Besar

Satu lagi cara popular untuk menggunakan odds di SV388 ialah pertaruhan berganda atau accumulator — menggabungkan dua atau lebih pilihan dalam satu slip pertaruhan. Odds setiap pilihan didarabkan bersama untuk menghasilkan odds akhir yang jauh lebih tinggi.

Contoh: Anda memilih JDT menang (1.82) × Man City menang (1.72) × Lee Zii Jia menang (2.45) = odds berganda 7.67. Pertaruhan RM50 boleh menghasilkan kemenangan RM383.50 jika ketiga-tiga pilihan betul. Namun perlu diingat — semua pilihan mesti betul untuk anda menang. Satu kekalahan sahaja membatalkan keseluruhan pertaruhan berganda.

Mengapa Odds SV388 Lebih Kompetitif?

Margin odds (atau "vig") adalah perbezaan antara jumlah kebarangkalian tersirat untuk semua pilihan dalam sesebuah pasaran dan 100%. Platform pertaruhan yang baik mengenakan margin yang lebih rendah, bermaksud lebih banyak nilai kembali kepada pemain.

Di SV388, margin odds untuk pasaran utama bola sepak seperti EPL dan Liga Super Malaysia adalah antara yang paling kompetitif dalam pasaran Malaysia. Ini bermakna dalam jangka masa panjang, pemain yang membuat keputusan pertaruhan berdasarkan analisis yang betul akan mendapat pulangan yang lebih baik berbanding menggunakan platform dengan margin yang lebih tinggi.

97%
Payout rata-rata bola sepak EPL
96%
Payout Liga Super Malaysia
95%
Payout badminton BWF
96%
Payout e-sukan MPL MY

Pengurusan Bankroll – Kunci Bertaruh Jangka Panjang

Memahami odds adalah separuh daripada persamaan. Separuh lagi ialah pengurusan bankroll yang baik. Ramai pemain yang mahir dalam analisis odds tetapi gagal dalam jangka panjang kerana mereka tidak mengurus kewangan pertaruhan dengan bijak.

SV388 mengesyorkan pendekatan flat betting untuk pemula — bertaruh jumlah yang sama (contohnya 2–5% daripada bankroll total) untuk setiap pertaruhan, tanpa mengira keyakinan anda terhadap sesuatu perlawanan. Pendekatan ini melindungi bankroll anda daripada siri kekalahan panjang yang tidak dapat dielakkan dalam mana-mana aktiviti pertaruhan.

Peringatan: Memahami odds tidak bermaksud anda boleh menjamin kemenangan. Pertaruhan sukan melibatkan risiko yang nyata. Sentiasa bertaruh dalam had yang anda tetapkan dan jangan sekali-kali bertaruh dengan wang yang anda tidak mampu hilang. Gunakan alat kawalan diri yang disediakan oleh SV388 jika perlu.

Mengenal Pergerakan Odds & Apa yang Ia Beritahu Anda

Odds tidak statik — ia bergerak mengikut pelbagai faktor termasuk berita pasukan, cuaca, kecederaan pemain, dan yang paling penting, aliran wang pertaruhan daripada pemain. Apabila banyak wang masuk ke atas satu pilihan, platform akan menurunkan odds tersebut untuk mengimbangi risiko. Memantau pergerakan odds boleh memberikan maklumat berharga tentang sentimen pasaran.

Di SV388, anda boleh melihat pergerakan odds untuk setiap perlawanan — ditunjukkan dengan anak panah naik atau turun di sebelah nilai odds. Odds yang jatuh mendadak untuk sesuatu pasukan mungkin menunjukkan berita dalaman atau aliran wang besar yang patut anda perhatikan sebelum membuat keputusan pertaruhan anda sendiri.


Soalan Lazim – Odds Perlawanan SV388

Soalan yang paling kerap ditanya oleh pemain Malaysia tentang odds di SV388.

Ketiga-tiga format mewakili maklumat yang sama tetapi dalam cara yang berbeza. Odds Desimal (contoh: 2.50) menunjukkan jumlah ganjaran total termasuk modal asal — pertaruhan RM100 × 2.50 = RM250 ganjaran total. Odds Pecahan (contoh: 3/2) menunjukkan keuntungan bersih berbanding modal — RM100 × 3/2 = keuntungan bersih RM150. Odds HK (contoh: 1.50) adalah sama seperti Pecahan dalam format desimal — RM100 × 1.50 = keuntungan bersih RM150. Anda boleh tukar format dalam tetapan akaun SV388 anda.

Asian Handicap (AH) adalah pasaran pertaruhan yang menghapuskan pilihan seri dengan memberikan handicap gol kepada pasukan yang lebih lemah. Ia popular kerana menawarkan odds yang lebih menarik berbanding 1X2 biasa, dan sering kali memberikan nilai yang lebih baik. Contoh: JDT –1.5 bermakna JDT perlu menang dengan 2 gol atau lebih. Jika JDT menang 1-0, pertaruhan AH –1.5 pada JDT akan kalah walaupun JDT menang perlawanan. Pasaran ini memerlukan lebih banyak penelitian tetapi menawarkan potensi nilai yang lebih tinggi di SV388.

Odds pra-perlawanan di SV388 dikemas kini setiap 30 saat berdasarkan data pasaran semasa, berita pasukan, dan aliran pertaruhan. Untuk odds in-play (semasa perlawanan berlangsung), kemas kini berlaku setiap 0.5 saat mengikut peristiwa yang berlaku di padang. Ini memastikan anda sentiasa mendapat harga yang paling tepat dan terkini setiap kali anda membuat keputusan pertaruhan.

Had pertaruhan berbeza mengikut sukan dan jenis pasaran. Untuk perlawanan bola sepak Liga Super Malaysia, pertaruhan minimum biasanya RM5 dengan maksimum sehingga RM50,000. Perlawanan EPL dan Liga juara Eropah mempunyai had sehingga RM100,000. Badminton dan e-sukan mempunyai had antara RM5 hingga RM20,000 bergantung kepada perlawanan. Ahli VIP SV388 menikmati had yang lebih tinggi berbanding akaun standard.

Ya, SV388 menyokong pertaruhan berganda (accumulator) yang membolehkan anda menggabungkan dua atau lebih pilihan dari pelbagai perlawanan dalam satu slip pertaruhan. Odds setiap pilihan akan didarabkan untuk menghasilkan odds berganda yang lebih tinggi. Anda boleh menambah pilihan dari pelbagai sukan berbeza — contohnya menggabungkan pilihan bola sepak EPL dengan badminton BWF dan e-sukan MPL Malaysia. Minimum 2 pilihan diperlukan untuk pertaruhan berganda.

Dasar Privasi SV388

SV388 komited untuk melindungi maklumat peribadi anda. Semua data yang anda berikan — termasuk nama, nombor telefon, dan maklumat pembayaran — disimpan dengan selamat menggunakan penyulitan SSL 256-bit dan tidak akan dikongsi dengan pihak ketiga tanpa kebenaran anda. Kami mematuhi undang-undang perlindungan data Malaysia sepenuhnya. Untuk maklumat lanjut, sila baca Dasar Privasi penuh kami.

English